Секретар селищної ради Олексій ХРОМІЙ

Дата: 01.03.2021 18:06

Хромій Олексій Іванович народився 14 листопада 1972 року у місті Донецьк, Донецької області.

Громадянин України.

Освіта повна вища: з 1988 по 1992 рік навчався у Дніпропетровському технікумі автоматики та телемеханіки, спеціальність – виробництво промислових роботів, кваліфікація – технік електромеханік, 2017-2018 Вугледарський коледж Донецького державного університету управління ступінь вищої освіти бакалавр напрямок підготовки Фінанси і кредит, 2018-2019 Донецький державний університет управління ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Трудова діяльність: 1993-1996 КСП «Правда» - електрик, 1996-1998 Старомайорська сільська рада – інспектор військового облікового столу сільської ради, 2002 – 2020 року секретар Старомайорської сільської ради, з 20.11.2020 по теперішній час секретар Великоновосілківської селищної ради.

1998-2020 депутат Старомайорської сільської ради

2020-по теперішній час депутат Великоновосілківської селищної ради

Не одружений.

Секретар селищної ради

(Хромій Олексій Іванович)

Виконує повноваження, передбачені п.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

- повідомляє депутатів і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради;

- організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради;

- забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням;

- здійснює контроль, облік, узгодження та реалізацію місцевих ініціатив членів територіальної громади;

- здійснює організацію і проведення громадських слухань та розгляд і виконання пропозицій, висловлених на них;

- контроль за обліком громадян, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території;

- за дорученням селищного голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій;

- сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень;

- організує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування;

- забезпечує зберігання у відповідних органах місцевого самоврядування офіційних документів, пов'язаних з місцевим самоврядуванням відповідної селищної ради забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.

Забезпечує виконання повноважень, передбачених   п. 2 ст. 37, пп.4  пункту “б” частини першої ст. 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо:

- підготовки і внесення на розгляд ради пропозицій щодо питань адміністративно-територіального устрою в порядку і межах повноважень, визначених законом;

- розгляду справ про адміністративні правопорушення, утворення адміністративних комісій та комісій з питань боротьби зі злочинністю, спрямування їх діяльності;

- здійснює розгляд звернень громадян з питань, що віднесені до його компетенції, та прийом громадян з особистих питань відповідно до затвердженого графіка прийому.

Планує роботу селищної ради, постійних депутатських комісій.

Забезпечує реалізацію державної політики з питань проходження служби і кадрової роботи в селищній раді відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України N 912, від 02.08.1996 року «Про затвердження Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади», вносить селищному голові пропозиції щодо її вдосконалення;

У межах своїх функціональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямовує, координує і контролює роботу:

- відділу організаційної роботи, документування та контролю;

- відділу реєстраційних повноважень та ведення реєстру селищної ради;

- КУ «Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів».