Секретар селищної ради Олексій ХРОМІЙ

Дата: 01.03.2021 18:06

Хромій Олексій Іванович народився 14 листопада 1972 року у місті Донецьк, Донецької області.

Громадянин України.

Освіта повна вища: з 1988 по 1992 рік навчався у Дніпропетровському технікумі автоматики та телемеханіки, спеціальність – виробництво промислових роботів, кваліфікація – технік електромеханік, 2017-2018 Вугледарський коледж Донецького державного університету управління ступінь вищої освіти бакалавр напрямок підготовки Фінанси і кредит, 2018-2019 Донецький державний університет управління ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Трудова діяльність: 1993-1996 КСП «Правда» - електрик, 1996-1998 Старомайорська сільська рада – інспектор військового облікового столу сільської ради, 2002 – 2020 року секретар Старомайорської сільської ради, з 20.11.2020 по теперішній час секретар Великоновосілківської селищної ради.

1998-2020 депутат Старомайорської сільської ради

2020-по теперішній час депутат Великоновосілківської селищної ради