Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі селищної ради

Дата: 11.05.2021 11:04

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства повідомляє.

Відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, в період до 31 грудня виконавчий комітет Великоновосілківської селищної ради проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі селищної ради для щорічної перереєстрації необхідно надати наступні документи:

1. Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім'ї, які перебувають на квартирному обліку;
  2. Копія свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
  3. Копії паспортів (1, 2 та всі сторінки реєстрації) черговика та дорослих членів сім'ї;
  4. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім'ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;
  5. Довідка з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім'ї, копія пенсійного посвідчення;
  6. Копія свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї;
  7. Документи, що підтверджують право на пільги;
  8. Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта.

Зазначені документи надати до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства за адресою: смт. Велика Новосілка вул. Центральна 31а, 2 поверх, каб. 14.

Громадяни, які тривалий час порушують вищезазначену вимогу чинного законодавства України, та які до 31 грудня 2021 року не оновлять облікові дані квартирного обліку, будуть зняті з квартирної черги у виконкомі Великоновосілківської селищної ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов, про що буде направлено їм відповідне повідомлення.