ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ТИМЧАСОВО НЕПРАЦЮЮЧИХ ГРОМАДЯН

Дата: 12.05.2021 11:10

Для того, щоб мешканці наших громад могли своєчасно оформити та отримати заслужену, справедливу пенсію, фахівці управління продовжують проводити відповідну роз’яснювальну роботу  серед громадян.

Черговий онлайн семінар для тимчасово непрацюючих громадян Великоновосілківського районного центру зайнятості відбувся 07 травня 2021 року за участю завідувача сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ірини Арап.

Фахівець управління ознайомила присутніх із засадами пенсійного законодавства, умовами й порядком призначення пенсій, окреслила складові, які справляють визначальний вплив на обчислення розміру пенсії. Звернула  увагу присутніх, що зарахування страхового стажу відбувається винятково за умови офіційного працевлаштування та щомісячної сплати єдиного соціального внеску в розмірі, не меншому за встановлений законодавством мінімум.

А при виникненні необхідності в довідках або інших відомостях з Пенсійного фонду України рекомендувала користуватися електронних сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).