З ювілеєм!

Дата: 17.05.2021 12:11

15 травня 2021 року у Старомайорському БК Великоновосілківської селищної ради святкував свій ювілей народний вокальний ансамбль «Майорчанка».

Ось вже 35 років колектив ансамблю сумлінно і плідно працює та робить вагомий внесок у розвиток культури в громаді. У піснях «Майорчанки», репертуар якого складається з понад двохсот пісенних творів, чуються виразні елементи народного звучання та глибокий зміст.

Гостями на творчому вечорі були шановні, поважні та не байдужі до творчості люди, які привітали колектив, щирими і теплими словами, пам’ятними подарунками та сертифікатом на суму 20.000 тисяч гривень від Великоновосілківської селищної ради:

Секретар Великоновосілківської селищної ради - Олексій Хромій, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту - Олена Єгорова, депутат Великоновосілківської селищної ради - Василь Гуков, інспектор Великоновосілківської селищної ради - Ольга Сігалова, голова ФГ - Валерій Баширов.

Теплої та дружньої атмосфери додали запрошені гості: народний вокальний ансамбль «Намисто» (КЗ «Великоновосілківський селищний Будинок культури), Ірина Соловйова (Роздольненський СБК), Людмила Ткаченко (Шевченківський СБК), також з теплими побажаннями та привітаннями до колективу звернулася Заверталюк Зінаїда Гаврилівна, людина яка стояла у витоків ансамблю.