Придбання нового трактора і навісного обладнання для обслуговування Великоновосілківської громади.

Дата: 18.05.2021 08:30

Днями до Великоновосілківської селищної ради приїхав новий трактор МТЗ Беларус 82.1 придбаний за рахунок коштів селищного бюджету вартістю 520 000 тис.грн. та навісне обладнання для нього вартістю 317 000 тис.грн. Новий трактор дозволить здійснювати перевезення різних сипучих вантажів, розчищати дорогу від снігу та бруду, надавати послуги із завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, сипучих матеріалів, піддонів, прокладати труби, обслуговувати місцеві дороги комунальної власності протягом року та інше.