Вітаємо!

Дата: 18.05.2021 09:06

14 травня 2021 року пройшов ювілейний концерт з нагоди 85-річчя з дня заснування Великоновосілківського Центра дитячої та юнацької творчості!

У багатьох виникає питання – а який він, Будинок творчості?

У ньому постійний педагогічний коллектив. Значить - терплячий.

Тут багато усміхнених облич. Значить - щасливий.

Тут завжди раді своїм випускникам. Значить - гостинний.

Тут готові допомогти кожному вихованцю. Значить - добрий.

Сюди колишні вихованці приводять своїх дітей і онуків. Значить -улюблений.

Саме таким ми бачимо цей великий, дивовижний добрий будинок!

Подумати тільки – нашому Будинку творчості вже 85! Це велика і значуща цифра, і стоїть за нею чимало: хлопчаки і дівчата різних поколінь, життя педагогів, які віддають свої серця і час дітям… І завжди, всі ці довгі роки, тут в атмосфері творчості і взаєморозуміння запалювалися яскраві зірочки дитячих талантів.

У кожного закладу є своя біографія. В одних вона вміщується на півсторінки шкільного зошита, а історія позашкілля району – це 85 незабутніх, дивовижних років. Перша згадка про заклад під назвою Будинок піонерів датується 1936 роком. Тоді тут діяло кілька гуртків естетичного, спортивного та технічного спрямування. З 1992 року його назва періодично змінювалася, і в цьому році, вона змінилася на Великоновосілківський Центр дитячої та юнацької творчості.

Всі найкращі відтінки своєї душі, розум, уміння, талант кожен педагог віддає дітям. Важливо, що в Центрі дитячої та юнацької творчості для кожного педагога дитина - особистість! Тут вчать вірити в себе, в свої сили, в високе призначення людини. Важливо сказати сьогодні: позашкільний заклад був, є і буде центром творення нашого майбутнього. Зігріте сонячним світлом, нове покоління стане тією силою, яка призведе до процвітання нашої країни!

Джерело: Великоновосілківський Центр дитячої та юнацької творчості