УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 18.05.2021 12:37

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо розгляду питання про зміну назви вулиці Терешкової в с-щі Роздольне Волноваського району Донецької області

Запрошуємо залучитись до обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Терешкової в с. Роздольне.

1. Організатор громадського обговорення: Великоновосілківська селищна рада
  1. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (найменування): вулиця Терешкової, що знаходиться між вулицею Миру і вулицею Центральна.
  1. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву (найменування) вулиці Терешкова - Урожайна  в селищі Роздольне Волноваського району Донецької області.
  1. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо зміни назви (найменувань) об’єктам права власності: Великоновосілківський селищний голова.
  1. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 18 червня 2021 року о 10-00 годині засідання за адресою: селище Роздольне, вул. Шкільна, 19.
  1. Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: arhitektura.novosel@ukr.net

Поштова адреса: вул. Пушкіна, 32, смт  Велика Новосілка Волноваський район Донецька область 85500.

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 18 червня 2021 року.

1. Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вул. Пушкіна, 32, смт  Велика Новосілка Волноваський район Донецька область 85500, тел: (06243) 21942.
  1. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Великоновосілківської селищної ради – головний архітектор   Гноєва Світлана Олександрівна.
  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 09 липня  2021 року, на офіційному веб-сайті Великоновосілківської селищної ради.