Вишиванка - твій генетичний код

Дата: 19.05.2021 09:47

Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення - щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, школу чи садочку.

20 травня - День вишиванки, символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Українська вишивка – це «молитва без слів», а сама вишиванка – це є оберіг людини. Святе покривання, яке найближче до тіла – це, звісно, своя сорочка. «Народитися в сорочці» – значить, бути щасливим у житті. Тому сорочка – це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини.
Щоб долучитися до свята потрібно просто одягнути вишиванку, де б ти не був, і чим би не займався.