Результати Chellenge - «Українські вишиванки, наче райдуги світанки»

Дата: 20.05.2021 07:50

13 – 18 травня 2021 року до Всесвітнього дня вишиванки, який відзначається щороку у третій четвер травня, Великоновосілківська селищна рада запустила Chellenge - «Українські вишиванки, наче райдуги світанки».

Для участі у Chellenge потрібно було зняти відео з переодяганням з повсякденного одягу в вишиванку.

Дякуємо усім хто прийняв участь, а саме: Великоновосілківська селищна рада, КЗ «Великоновосілківський селищний Будинок культури», КЗ «Времівський СБК», КЗ «Розливенський СБК», КЗ «Роздольненський СБК», дитячий садочок «Сонечко» с. Богатир, Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту, Великоновосілківський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Карантинні обмеження не привід відмовляти собі в радощах. Бережіть себе та будьте здорові!

Відео за посиланням:https://www.facebook.com/profile.php?id=100059792954767