Про стан виплат за квітень 2021 року потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей.

Дата: 26.05.2021 10:54

Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує, що станом на 1 травня 2021 року страхові виплати потерпілим на виробництві та їх сім’ям  за квітень 2021 року виплачено в повному обсязі.

За вказаний період відділенням Фонду сплачено 376 283,00 грн страхових виплат 118 потерпілим, що постійно знаходяться на обліку,

із них :

- 112 осіб – 360 200 грн - потерпілим на виробництві;

- 6 осіб -   16 083 грн - особам, які  мають на це право в разі втрати годувальника

Щодо страхових виплат тимчасово переміщеним особам із зони АТО:

- 418 осіб, що постраждали на виробництві (або ті, що набули професійні захворювання) отримали щомісячні страхові виплати на загальну суму 2155016,0  грн. в т.ч. 10 тимчасово переміщених осіб з Луганської області на суму 24 130 грн;

- 17 особи, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника – на загальну суму 84 719 грн.

На постійний сторонній догляд  та побутове обслуговування потерпілих виділено 13 500 грн.

Виплати на лікування потерпілих на виробництві дорівнюють 16 175,0 грн.