Увага конкурс!

Дата: 24.05.2021 23:02

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області.

На конкурс приймаються роботи викладені українською мовою та створені у 2021 році в наступних трьох номінаціях:

«Краща онлайн-публікація»

«Краща стаття»

«Кращий відеоматеріал».

• Для участі у конкурсі до 15 вересня 2021 року необхідно:

заповнити онлайн-заявку на участь у Конкурсі за посиланням

додати до онлайн-заявки публікації або відеозаписи, які автор подає на конкурс.

В кожній з трьох номінацій передбачено грошові винагороди від 6000,00 грн до 17000,00 грн.

Більше про конкурс є тут: