Відбулася сесія селищної ради

Дата: 01.06.2021 14:21

28 травня 2021 року о 14:00 годині під головуванням Людмили ПЕТРОВОЇ, Великоновосілківського селищного голови відбулося засідання позачергової дев`ятої сесії Великоновосілківської селищної ради 8-го скликання.

У роботі сесії прийняли участь Народний депутат України Володимир МОРОЗ, керівники комунальних підприємств селищної ради, начальник управління, начальники відділів селищної ради, апарат селищної ради.

Нардеп, як завжди, завітав не з пустими руками. Цього разу Володимир Вікторович подарував директору Будинку культури села Багатир Миколі Хаталаху електрогітару. Селищний голова Людмила Петрова долучилася до приємної акції і вручила пару до електрогітари - комбіпідсилювач до електрогітари Fender Champion 40.

Музичні інструменти для дитячого інструментального гуртка поповнилися!

В ході проведення сесії було заслухано ряд важливих для громади питань та затверджено декілька цікавих та корисних для громади програм серед яких:

1. Програму «Місцеві стимули в галузі охорони здоров’я на території Великоновосілківської селищної ради на 2021-2027 роки» Основними завданнями Програми є:

навчання абітурієнтів з залученням коштів місцевого бюджету;

- здійснення фінансування витрат на післядипломне навчання лікарів, які виявили бажання працювати в Комунальному некомерційному підприємстві «Великоновосілківська центральна районна лікарня»;

- сприяння забезпеченню медичного закладу високоспеціалізованими фахівцями;

- забезпечення доступності до кваліфікованої медичної допомоги, орієнтованої на інтегрованому підході до вирішення медико-санітарних потреб громадян, їх родин та громади в цілому.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів Великоновосілківської селищної територіальної громади.

Також прийнято ряд рішень, які стосуються виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та інші.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Великоновосілківської селищної ради в розділі «Офіційні документи»