УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 03.06.2021 11:06

Для реалізації заходів з організації робіт із стовідсоткового охоплення населення послугою з поводження з побутовими відходами та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Великоновосілківської територіальної громади, селищною радою, на виконання встановлених вимог, були виконані наступні заходи:

- комунальним підприємством селищної ради, яке відповідно до закону було визначено, як надавача послуги, укладено договір на розміщення відходів на полігоні в м. Курахове, проведено попередній розрахунок вартості послуги з урахуванням транспортування та розміщення відходів на полігоні

- розпочаті роботи з облаштування контейнерних майданчиків відповідно до норм чинного законодавства (станом на 01.06.2021 вже облаштовано 3 майданчика  на 12 контейнерів біля багатоквартирного житлового фонду та виділені кошти на облаштування ще трьох майданчиків).

- отримано 450 контейнерів (місткістю 1,1 м3), придбаних за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Але відсутність сміттєвоза та навантажувальної техніки унеможливлює реалізацію запланованих заходів та зводить нанівець зусилля громади щодо покращення санітарного та екологічного стану населених пунктів громади.