Свято для дітей

Дата: 03.06.2021 16:10

1 червня 2021 року перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА відвідала КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Великоновосілківської селищної ради» та привітала діток із Міжнародним Днем захисту дітей.

Планова ємність Центру складає 40 місць.

Основними завданнями центру є:

- здійснення соціального захисту дітей, прийнятих до центру;

- надання дітям комплексу соціальних послуг;

- проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини;

- сприяння поверненню дитини до біологічної сім`ї;

- забезпечення відвідування дітьми загальноосвітніх або інших навчальних закладів чи індивідуальному навчанню з урахуванням потреб та  можливостей дитини;

- сприяння формуванню у дітей власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки;

- надання психологічної та інших видів допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім`ї;

- розроблення рекомендацій з питань соціально-психологічної адаптації дитини для педагогічних та соціальних працівників і батьків.

Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності, а розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас. Особливої уваги потребують діти, які залишилися без батьківської любові та піклування. Доля кожної такої дитини є болем та особливою турботою Громади.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!