Стали відомі переможці Шкільного громадського бюджету Великоновосілківської селищної ради 2021 року

Дата: 07.06.2021 16:27

Визначені переможці Шкільного громадського бюджету Великоновосілківської селищної ради, заснованого селищною радою з метою залучення учнівської молоді до процесів врядування, підвищення її обізнаності у сфері громадського бюджетування та партиципації.

В нинішньому році на конкурс Шкільний громадський бюджет Великоновосілківської селищної ради надійшло 47 проектів із 11 навчальних закладів, з яких всі відповідали встановленим вимогам та були допущені до захисту.

Проекти стосувалися розвитку матеріальної бази навчальних закладів, благоустрою шкільної території, організації заходів та дозвілля учнів.

Найбільш активними цього року були школярі Великоновосілківської гімназії та Великоновосілківського ЗЗСО №2.

За результатами визначено 5 проектів - переможців, автори яких – учні загальноосвітніх навчальних закладів громади.

Проекти переможці:

1. «Я учасник дорожнього руху» Роздольненський ЗЗСО;
  2. «Спорт для всіх» Олексіївський ЗЗСО;
  3. «Шахова гвардія» Великоновосілківська гімназія;
  4. «Велосипедом до школи» Великоновосілківський ЗЗСО №2;
  5. «Очумілі ручки» Шахтарський ЗЗСО.

На реалізацію проектів Шкільного громадського бюджету Великоновосілківської селищної ради в 2021 році з бюджету спрямовано 100 000 грн. по 20 000 грн. на проект.

Бажаємо нашій молоді натхнення та перемог в майбутньому!