Робоча зустріч

Дата: 09.06.2021 16:18

Сьогодні о 10:00 на базі 11-го державного пожежно-рятувального загону (м. Волноваха, пров. Енергетичний,6) відбулася робоча зустріч з керівниками новостворених громад для обговорення питань щодо порядку створення органів управління та сил цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків тощо (проект порядку денного Робочої зустрічі додається)

Участь у робочій зустрічі прийняла перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА та головний спеціаліст з мобілізаційної роботи, цивільного захисту та екологічної безпеки В`ячеслав ОПОКА.