Робоча зустріч

Дата: 11.06.2021 09:27

У рамках проєкту «Посилення спроможності місцевих органів влади та участі вразливих груп населення у планування та бюджетування, заснованому на принципах прав людини та гендерних аспектах», що реалізується у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру, 10 червня 2021 року з 14:30 до 17:30 до Великоновосілківської селищної ради завітала експертка проєкту Галина БЕРЕЖНА та координатора проєкту Тетяна МАЦЬКІВ.

Під час зустрічі було представлено проєкт та проведено оцінку потенціалу Великоновосілківської громади з метою визначення подальших кроків реалізації вище зазначеного проєкту.

Участь у робочій зустрічі з представницями проєкту прийняла перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА, секретар селищної ради Олексій ХРОМІЙ, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Марія ЧЕЛАХ, начальник фінансового відділу селищної ради Едуард КУДРЯВЦЕВ, заступник начальника фінансового відділу, начальник бюджетного відділу Ольга ШИМЧЕНКО та головний спеціаліст відділу соціального забезпечення населення та охорони здоров`я селищної ради Наталя ДЕЛІ.

Сподіваємося на плідну співпрацю у рамках проекту, що сприятиме подальшому розвитку Великоновосілківської громади.