Інтернет-субвенція у 483,8 млн гривень буде розподiлена на 670 територіальних громад

Дата: 14.06.2021 14:20

Комісія при Мінцифрі прийняла рішення про розподіл Інтернет-субвенції.

У рамках проєкту «Інтернет-субвенція» жителі 3652 сіл які не мають технічної можливості підключитись до фіксованого швидкісного інтернету, зможуть це зробити вперше.

Результати розподілу можна переглянути за посиланням: https://datastudio.google.com/u/0/reporting/960c1212-6681-49c2-b31b-b3dc92b32541/page/lVANC

Тепер громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

У Великоновосілківській селищній раді за рахунок коштів субвенції до оптичного інтернету будуть підключені 10 соціальних закладів. Серед яких: 1 дитячий садочок, 5 ФАПів, 1 бібліотека, 3 будинки культури.

Соцзаклади, підключені за кошти субвенції, отримають також безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року. Також кожен з них за рахунок субвенції буде забезпечений і покриттям Wi-Fi-мережею.