Відбувся семінар

Дата: 14.06.2021 14:24

8 травня за запрошенням Донецького регіонального офісу Програми U-LEAD відбувся семінар «Запровадження середньострокового бюджетного планування на рівні місцевих бюджетів».

Метою заходу було ознайомити учасників з впровадженням середньострокового бюджетного планування на рівні місцевих бюджетів для ефективного використання коштів платників податків та забезпечення якісних послуг населення.

На семінарі мали змогу ознайомитись з основними засадами середньострокового планування та його перевагими, а також розглянути процес складання прогнозу місцевого бюджету та його особливості.

Окремо, говорили про повноваження та функції учасників бюджетного процесу при складанні прогнозу місцевого бюджету та розглядати орієнтовний план заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету.

В семінарі взяв участь начальник фінансового відділу Великоновосілкіської селищної ради Едуард КУДРЯВЦЄВ.