УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 14.06.2021 15:40

За інформацією, наданою Великоновосілківською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, мешканці Великоновосілківської селищної ради, які утримують велику рогату худобу, проігнорували проведення щорічних планових протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних хвороб тварин, чим порушили Закон України «Про ветеринарну медицину», зокрема п. 5 ст. 37.

Великоновосілківська селищна рада повідомляє, що не виконання вимог вищевказаного закону може сприяти порушенню епізоотичного благополуччя території нашої громади та привести до виникнення спалахів захворювань, спільних для людей та тварин, таких як туберкульоз, бруцельоз, сибірка та лейкозу, небезпечного для великої рогатої худоби, тому рекомендуємо негайно виконати вимоги щодо профілактичної обробки та дослідження рогатої худоби.