КОНКУРС

Дата: 09.06.2021 16:11

КОНКУРС

на заміщення посади керівника Андріївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня Великоновосілківської селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Андріївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня Великоновосілківської селищної ради Україна, Донецька область, Волноваський район, с. Андріївка, вул. Матросова, 20.

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти

Умови оплати праці:

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 N 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 N 1298» та від 28.12.2016 N 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 N 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до керівника Закладу освіти відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

директором комунального закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Місце та термін подання документів для участі у конкурсі:

Документи приймаються з 30 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року до 17.00, в Управлінні освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради Волноваського району, за адресою: вул. Пушкіна 32, смт. Велика Новосілка.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

• перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;
  • приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;
  • оприлюднює на веб-сайтах Засновника освіти та Закладу освіти перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - Кандидати).

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

• прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
  • оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів) ;
  • допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу (не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору);
  • проведення конкурсного відбору;
  • визначення переможця конкурсу;
  • оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайті засновника.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Пічахчі Любовь Іванівна, +380509636757, електронна пошта: 2524110509@mail.gov.ua

начальник відділу освіти Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради