Привітали дільничних офіцерів поліції з професійним святом

Дата: 18.06.2021 22:40

Щороку в Україні 18 червня відзначають професійне свято дільничні офіцери поліції, саме вони мають найбільше функціональних обов’язків. Від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в громаді.

У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду та з’являються на місці злочину. Щодня їм доводиться спілкуватися з різними людьми. Основними завданнями людей цієї професії є зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, життя й гідності громадян, профілактика й розкриття злочинів і правопорушень.

У цей святковий день дільничних офіцерів поліції, що підтримують правопорядок в Великоновосілківській селищній раді, привітала перший заступник селищного голови Маргарита ХАРІТОНОВА.

Маргарита Вікторівна з найкращими побажаннями вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради та подарунки працівникам відділення № 1 Волноваського районного відділу поліції ГУНП в Донецькій області.