Привітання Великоновосілківського селищного голови з Днем державної служби!

Дата: 23.06.2021 07:34

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.

Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення державних службовців до виконання обов`язків завжди будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім`я майбутнього України.

З повагою Людмила ПЕТРОВА, Великоновосілківський селищний голова від імені депутатського корпусу селищної ради.