ВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 27.06.2021 07:45

Дорога Великоновосілківська громада!

Від імені Великоновосілківської селищної ради вітаємо Вас з 25-ю річницею Конституції України та Днем молоді!

Дуже символічно, що ці знакові свята збігаються в часі. Адже, основою нашої держави, її фундаментом є Конституція України, яка була прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року, а молодь - тим життєдайним джерелом, яке наповнює її сенсом існування, постійно спонукає змінюватися на краще, рухатися вперед.

У ці святкові дні бажаємо усім, а особливо молодим людям впевнено йти обраним шляхом, бути кращими у своїй сфері діяльності, досягати вершин професіоналізму, а також постійно вчитися новому, бути чесними і порядними, відповідальними і надійними, пізнавати навколишній світ, але палко любити і цінувати свою Батьківщину. Щиро бажаємо нашій молоді зуміти реалізувати свої таланти в Україні, бо лише рідний дім завжди є і буде для кожного місцем духовної сили.

Відповідно до Конституції України, народ є найвищим джерелом влади. Тож ми не просто маємо право, а й повинні самі формувати країну такою, в якій хочемо жити. Успіхів усім нам на цьому шляху!

З найкращими побажаннями – Людмила ПЕТРОВА, Великоновосілківський селищний голова!