Стратегія розвитку Великоновосілківської громади.

Дата: 29.06.2021 15:40

24 червня 2021 року відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великоновосілківської громади.

Під час роботи у групах було сформоване попереднє Бачення розвитку громади, подане нижче:

Великоновосілківська громада - затишний куточок західної Донеччини на межі трьох областей. Заснована як Янісоль у 18-му столітті греками-переселенцями на березі трьох річок, сьогодні це одна з найбільших багатоетнічних та мультикультурних громад Волноваського району з великою кількістю сільськогосподарських земель та степовими ландшафтами, можливостями для активного відпочинку на річках та заплавах, у гаях та лісах. Культурним надбанням громади є пам`ятка архітектури дерев’яна Церква Різдва Пресвятої Богородиці що знаходиться в селі Андріївка, Меморіальний музей-садиба В.І. Немировича-Данченка та М.О. Корфа, Баба-гора з половецькою скульптурою.

В майбутньому це конкурентоспроможна громада, з якісними робочими місцями та інвестиційними можливостями, що ефективно використовує природно-кліматичні ресурси для розвитку фермерства та агропромислового комплексу, а природно-ландшафтні - для розвитку туристичної галузі та оздоровлення. Перлиною дитячого відпочинку та оздоровлення є КП «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської селищної ради»

Великоновосілківська ТГ - екологічно чиста та безпечна для проживання, стимулює власний економічний розвиток та розвиток місцевого самоврядування, розвиває соціокультурну, спортивну сфери та сферу охорони здоров’я. Ми ґендерно толерантна громада, де є всі умови для всебічного розвитку особистості та її самореалізації. До нас приїжджають люди не тільки відпочивати, але й жити та працювати.

Welcome to Yanisol / Καλ?ς ?λθατε στο Yanisol / Янисолга р?хим итегез

Велике прохання до всіх членів Робочої групи та активістів громади переглянути це бачення та подати свої пропозиції щодо його удосконалення на електронну пошту mykola.durman@gmail.com