Відбулися урочистості до Дня Конституції та Дня молоді

Дата: 29.06.2021 19:41

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України - свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

25 червня 2021 року напередодні свята на центральній площі смт Велика Новосілка відбувся урочистий захід до 25-ї річниці Конституції України «Мій рідний край живи в любові й добрі», дитячо-розважальна програма, паперове шоу «З Україною в маленьких серцях» і звичайно урочиста частина з святковою ходою випускників та нагородженням відмінників навчання золотими та срібними медалями.

З найкращими побажаннями миру в державі, щастя, здоров’я достатку в родинах звернулася до мешканців громади та гостей свята селищний голова Людмила ПЕТРОВА.

Людмила Василівна вручила дипломи та подарунки активній молоді, відмінникам навчання та волонтерам, в таких номінаціях:

«Громадський діяч» Світлана АДЖИГАЙ;

«Молодий медичний працівник року» Наталя БАЛАБАН;

«Краща молодіжна ініціатива року» Артем ВЕГЕРЯ;

«Молодий працівник правоохоронних органів року» Євген ДОБРЕЛЯ;

«Молодий працівник сільського господарства року» Максим КИРИЛОВ;

«Волонтер року» Михайло СИЧАК;

«Молодий вчений року» Діана ХАРАМАН та Іван ЯКИМЕНКО.

Також за активну життєву позицію, участь в громадському житті Великоновосілківської селищної ради Волноваського району, з нагоди Дня молоді України та Дня Конституції України були нагороджені грамотами Волноваської районної ради громадські діячі громади, а саме: Денис ЧЕКУБАШЕВ, Михайло БАЛЖІ та Віталій РАКИТСЬКИЙ.

Урочисту церемонію вшанування найкращих випускників освітніх закладів Великоновосілківської селищної ради провів народний депутат України Володимир Мороз. Він вручив дипломи з відзнакою випускникам Великоновосілківського професійного ліцею  та золоті й срібні медалі - випускникам закладів загальної середньої освіти нашої громади.

Святкування Дня Конституції продовжилося великим святковим концертом «Ми майбутнє твоє, Україно», в якому аматори сцени та працівники закладів культури громади подарували жителям селища та гостям свята свої виступи.

Окрасою урочистостей стала велика молодіжна дискотека «Україна - це ми»