Допоможіть дитині – візьміть її в свою родину!

Дата: 29.06.2021 19:49

ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ - це не просто гарне гасло, це крик душі кожної дитини - сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки, вона самотня, зневірена, пригнічена. Кожен з вас може стати надією для таких дітей, кожен може врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя.

Гарні діти, Софія (17 років), Едуард (17 років) та Крістіна (17 років) перебувають у Дружківському дитячому будинку-інтернаті. Діти мріють про дружну родину, люблячих, турботливих батьків. Діти з особливими потребами, веселі, активні, товариські. Відповідно до діючого законодавства, сім`я або одинока особа має право усиновити дитину, взяти під піклування, у прийомну сім`ю або дитячий будинок сімейного типу. Громадяни, які бажають і мають можливість оточити дитину сімейним теплом, подарувати їй щасливе життя у своїй сім`ї, можуть звернутися до служби у справах дітей, яка знаходиться за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, 42.