Зустріч з представниками Робочої групи з питань підтримки агропромислового комплексу та впровадження земельної реформи.

Дата: 01.07.2021 15:52

01 липня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Великоновосілківської селищної ради за участю представників робочої групи з питань підтримки агропромислового комплексу та впровадження земельної реформи ГОРБАЧОВА Анатолія, головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації, ХОЛОДОВОЇ Марини, заступника начальника управління-начальник відділу земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації та ЛИТВИНА Вадима, директора Донецького відділення Українського фонду підтримки фермерських господарств відбувся семінар-нарада з представниками сільськогосподарських підприємств, власників земельних ділянок, сільгоспвиробників, фермерських господарств, представників органів місцевого самоврядування.

На нараді фахівці робочої групи надали вичерпну інформацію щодо напрямків державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021-2023 роках. Окремо, говорили про земельну реформу, порядок її впровадження, наслідки та було надано рекомендації щодо дій сільськогосподарських виробників під час купівлі-продажу земельної ділянки.