Продовжується проведення інформаційних вебінарів для безробітних.

Дата: 02.07.2021 14:06

2 липня у Великоновосілківському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для зареєстрованих безробітних з використанням сервісів Skype та Viber.

Прослухавши інформаційний вебінар, учасники отримали інформацію щодо обслуговування клієнтів у період карантину, ознайомились з правами та обов’язками безробітних, сучасними комплексами соціальних послуг та електронними сервісами служби зайнятості, а саме з «Електронним кабінетом шукача роботи», в якому є можливість створити власне резюме, уточнити заплановані дати спілкування з фахівцями служби зайнятості та дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості. Також фахівець порадила звернути увагу на такі сервіси державної служби зайнятості, як: "Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри" (profi.dcz.gov.ua) і "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua), на яких можна пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, інтелекту та особистісні схильності до певного виду професійної діяльності.

Окремо обговорено тему легалізації працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

Учасники вебінару також отримали інформацію щодо регіонального та місцевого ринку праці.

Кожен учасник мав можливість поставити запитання та отримати  відповідь.