Відпочинок з користю: плануємо своє майбутнє.

Дата: 15.07.2021 11:47

13 липня фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнів, які проходять оздоровлення у КП «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської селищної ради». Зустріч почалась зі знайомства фахівців центру зайнятості з школярами за допомогою гри «Павутина».

Під час заходу дітлахи разом зі спеціалістами служби зайнятості розбиралися з сучасними професіями та з тими, що майже зникли з ринку праці, були ознайомлені з формулою «Хочу - Можу - Треба», актуальними професіями регіону. Спеціалісти допомогли школярам зорієнтуватися у величезному світі професій, замислитися над власним професійним вибором.

За допомогою конкурсів та ігор отримали багато нових знань про різні професії, їх ознаки. Змагаючись командами, діти вчились розвивати комунікатівні та особистісні компетенції, що в майбутньому сприятиме їх професійному самовизначенню. Також фахівці центру зайнятості акцентували увагу дітлахів на можливості успішно побудувати кар’єру через розвиток власного бізнесу в майбутньому. Учасники розглянули особисті та ділові якості, важливі для підприємця.

По закінченню заходу учасники зізналися, що отримали багато нової та корисної інформації про світ професій.