На Донеччині сплатили єдиного податку майже на 60 мільйонів гривень більше торішніх показників

Дата: 22.07.2021 16:36

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-червень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області 520,8 млн грн єдиного податку, що на 59,6 млн грн перевищує показник відповідного періоду 2020 року.

Фізичні особи-підприємці є лідерами зі сплати єдиного податку – ними  сплачено до місцевих бюджетів 389 млн гривень.

Натомість, юридичними особами - платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 131,8 млн грн, у тому числі більше половини надійшло від сільгоспвиробників області – 71,5 млн гривень.

Найбільше надходжень з цього податку забезпечили підприємці                м. Маріуполя – ними сплачено до місцевої казни 141,2 млн грн, що складає більше чверті від усього обсягу надходжень єдиного податку. Також від бізнесу м. Покровськ надійшло 65,4 млн грн, а платники податків м. Краматорськ забезпечили надходження податку у розмірі 62,9 млн гривень.

Податкова Донеччини акцентує увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал