КУ «ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ»

Дата: 15.03.2021 14:26

Комунальна установа «Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів» (далі - Трудовий архів) створена рішенням Великоновосілківської селищної ради 20.11.2020 № 8/-46 на базі Великоновосілківського селищного Трудового архіву, як об’єднана архівна установа Великоновосілківської селищної, Комарської і Старомлинівської сільських рад для:

- збереження цілісності документального комплексу ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли на території колишнього Великоновосілківського району;

- централізованого тимчасового зберігання архівних документів з кадрових питань (особового складу), ведення їх обліку та використання відомостей, що в них містяться;

- виконання запитів соціально-правового характеру працівників ліквідованих юридичних осіб незалежно від форм власності і підпорядкування;

- організації особистого прийому громадян з питань, що входять до повноважень Трудового архіву;

- додержання законодавства про Національний архівний фонд і архівні установи.

Пріоритетами у роботі Трудового архіву є забезпечення умов зберігання документів, надання якісних та комплексних інформаційних послуг у сфері архівної справи, складовою яких є виконання запитів соціально-правового характеру громадян, котрі забезпечують соціальний захист населення, задоволення законних прав та інтересів.

Надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян здійснюється безоплатно.

У Комунальній установі «Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів» можна отримати архівні довідки, копії і витяги, необхідні для оформлення пенсії, взяття на облік в районному центрі зайнятості, поновлення та уточнення записів у трудових книжках, отримання пільг і компенсацій відповідно до законодавства та міжнародних зобов’язань України.

А саме:

- про розмір щомісячної заробітної плати колишніх працівників ліквідованих підприємств, установ, організацій;

- про кількість відпрацьованих людино-днів і розмір встановленого мінімуму вихододнів протягом року для членів колгоспів і КСП;

- про стаж роботи в радгоспах і висновки атестації робочих місць;

- про навчання, оцінки і роботу в ліквідованих школах району;

- інші відомості з інформації, що міститься в наявних документах.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН:

понеділок і четвер з 10-00 до 17-00 годин;

перерва з 12 години до 12 год. 48 хв.

Місцезнаходження: вулиця Шкільна, будинок № 42, смт Велика Новосілка Донецької області, Україна, 85500.

Код за ЄДРПОУ 43971268;

Тел. (факс) (06-243) 21-7-65; Е-mail:vnsarhiv@gmail.com

Директор Чернікова Раїса Георгіївна.

Трудовий архів це часточка історії кожної окремої людини, адже в ньому зберігається історія трудових відносин працівників.

Виконання запитів громадян здійснюється відповідно до вимог діючого законодавства:

Закон України «Про Національний архівний фонд та архівні установи»

Правила роботи архівних установ України, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 08.04.2013 № 656/5, зареєстрованим у Міністерства юстиції України 10.04.2013 за № 584/23116 (пункт 4.2 глави 4 розділу VІ);

Порядок виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів), затверджений наказом Міністерства юстиції України від 02.03.2015 № 295/5, зареєстрованим в Міністерства юстиції України 04.03.2015 за № 251/26696.

Відповідно статті 5 Закону України «Про звернення громадян», письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Заява має бути підписаною власноруч з зазначенням дати звернення. Для полегшення написання заяв пропонуються орієнтовні зразки. (Назви місяців писати словами).

Щоб знайти в документах будь-які відомості про трудову участь працівника, по-перше, необхідно знати, в якому, конкретно, виробничому підрозділі підприємства він працював, яку обіймав посаду, які саме відомості потрібні: чи про стаж роботи, чи про кінцеві дати роботи, чи про відомості щодо переводів на іншу роботу, на роботу з неповним робочим днем, надання відпусток без збереження заробітної плати, чи про заохочення, чи про догани, чи про розмір щомісячної заробітної плати, чи про розмір відрахувань (яких, за який конкретно період?), чи про кількість відпрацьованих щомісяця людино-днів, встановлений колгоспом мінімум, тощо.

Для отримання архівних довідок поштою, необхідно про це вказати в заяві і написати адресу, на яку мають бути надіслані довідки. Вони будуть відправлені тільки після одержання власноруч підписаної заяви.

Згода на обробку персональних даних обов’язкова! (Зворотна сторона заяви).

До заяви мають бути додані ксерокопії паспорта і трудової книжки.

Для можливості подальшого спілкування необхідно вказати контактний телефон.

Зразки заяв

<>