Запрошуємо на вакцинацію від COVID-19

Дата: 22.07.2021 10:36

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.

З початку вакцинальної кампанії (березень 2021 р.) проти COVID-19, медиками КП "ВСР "Великоновосілківський Центр первинної медико-санітарної допомоги проведено 2072 щеплень, 1428 собам вакцинами Astrazeneca Covishield та SKBio, Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам (18 +) вакцинами: CoronaVac, Moderna,Pfizer,Astrazeneca НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

Зверніть увагу! Записатися та зробити вакцинацію ви можете ВЖЕ ЗАРАЗ. Для щеплення потрібно мати при собі паспорт, ІНН та телефон (для незадекларованих осіб).

Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря.

Запрошуємо всіх, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19 для запису на вакцинацію.

Записатися ви можете за телефонами пунктів щеплень, які знаходяться в амбулаторіях:

- (098)130-55-21, (066)907-20-15 смт Велика Новосілка

- (066)726-21-93 с. Красна Поляна;

- (066)726-21-54 с. Новопетриківка;

- (066)726-21-26 с. Старомлинівка;

- (066)726-20-66 с. Багатир;

- (066)726-20-39 с. Андріївка;

- (066)726-20-17 с. Зелений Гай;

- (066)726-20-14 с. Комар

або зателефонувавши/звернувшись до свого сімейного лікаря.

Тільки спільними зусиллями ми переможемо епідемію та збудуємо міцний колективний імунітет!