Місцева ініціатива в дії

Дата: 22.07.2021 08:20

19 липня 2021 року о 8:00 відбувся тренінг для здобувачів/ок освіти та членів/кинь смт. Велика Новосілка Донецької області «Місцева ініціатива як інструменти впливу на владу». Захід проходив за адресою смт. Велика Новосліка, вул. Азовська, 1, у приміщенні Великоновосілківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 (1 поверх, каб.№6).

Тренінг складався з двох модулів: «Що таке громадський моніторинг?» та «Приклади проведення громадського моніторингу.» Кількість учасників- 22 особи.

Спікерка- Маргарита Вікторівна ХАРІТОНОВА - перша заступниця голови Великоновосілківської селищної ради

Для довідки: Проєкт «Місцева ініціатива в дії » реалізується ГО «Великоновосілківське районне товариство греків «АНАЄНІСІ» в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за організаційної підтримки ГО «Взаємодія – Плюс» та фінансування урядів Данії, Швейцарії, Швеції.