Обстеження з метою виявлення вогнищ амброзії полинолистної

Дата: 28.07.2021 11:56

У зв`язку з поширенням на землях області карантинного буряну амброзії полинолистої, з метою попередження її подальшого розповсюдження, усунення шкідливого впливу на сільськогосподарське виробництво, рослинність регіону та здоров`я людей.

27-28 липня 2021 року Великоновосілківською селищною радою на територіях землекористувань було проведено обстеження з метою виявлення вогнищ амброзії полинолистної та здійснення винищувальних заходів небезпечного карантинного бур`яну - амброзії полинолистої на території громади.

За результатами обстеження спеціалістом держпродспоживслужби та головними спеціалістами селищної ради було проінспектовано населені пункти громади. За два дні було проведено роботу на 0,30 га та виявлено амброзію та інший бур`ян, сформовано 3 акти обстеження та видано 3 розпорядження.

На видалення карантинного бур`яну у громадян 3 дні.

Звертаємо увагу, що серед великої кількості бур’янів амброзія полинолиста приносить особливо великі втрати в сільському господарстві, при цьому являючись злісним карантинним бур’яном. Рослини амброзії виробляють величезну кількість пилку та насіння. Квітковий пилок є дуже небезпечним і шкідливим для людини і при вдиханні з повітрям викликає алергійне захворювання – амброзійний поліноз. Хвороба протікає у вигляді різко вираженого алергійного риніту, кон’юктивіту, бронхіальної астми, мігрені, кропивниці та супроводжується значним знесиленням організму. Лікування алергії, спричиненої пилком амброзії, тривале й важке.

Сподіваємося на розуміння громадян з цього приводу! Роботи продовжуються!