Реєстрація на офлайн тренінг «Державні послуги та можливості для ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством?» м. Маріуполь

Дата: 29.07.2021 10:31

Благодійний фонд Восток SOS запрошує переселенців з Криму, переселенців та жителів м. Маріуполь та Донецької області, які працюють із внутрішньо переміщеними особами (ВПО), до участі в офлайн-тренінгу.

Про що говоритимемо?

• Інформаційну гігієну, пошук та перевірку інформації на достовірність, а також приховані пастки отримання інформації онлайн.
  • Державні послуги та можливості для ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством. Розглянемо програми й адміністративні послуги в Україні, пільги та можливості для ВПО, а також де і як знайти актуальну офіційну інформацію.
  • Розберемо прості алгоритми дій для отримання передбачених законодавством послуг.
  • Потренуємося писати звернення, заяви та скарги.

Дата тренінгу:

19.08.21 – м. Маріуполь

Тривалість тренінгу – 4-5 годин.

Встигнути зареєструватися потрібно до 15 серпня:

По завершенню тренінгів учасники отримають посилання на важливі й корисні електронні ресурси, а також інформаційні матеріали з покроковими інструкціями щодо перетину КПВВ, оформлення паспорту, пенсійних виплат тощо.

Організатори покривають витрати на проїзд і проживання для учасників з інших населених пунктів.

Контактна особа:

Ксенія Синєокова, менеджерка БФ Восток SOS, (093) 390 70 83, synieokova@vostok-sos.org ;

Світлана Баннікова, менеджерка БФ Восток SOS, (099) 008 31 47 bannik@vostok-sos.org