Велоквест «Стежкам Незалежної України»

Дата: 11.08.2021 16:18

До Дня 30-ї річниці Незалежності України Великоновосілківська селищна рада проводить Велоквест «Стежкам Незалежної України»

Команди повинні складатися з 3 чоловік кожен зі своїм вело транспортом. Приймати участь можуть всі бажаючі 18 +. Реєстрація за телефоном 2-19-42, 095 72 62 197 Людмила Андріївна з 8:00 до 17:00 години, до 16 серпня включно.

Актуальним залишається питання з дотриманням правил карантину. Тому ми рекомендуємо всім використовувати засоби індивідуального захисту маски та перчатки - під час заходу. Але так як велоквест проводиться на свіжому повітрі, та команди майже не перетинаються один з одним це питання залишається на розсуд учасників.

23 серпня о 16:00 капітани команд отримають завдання в закритих конвертах на центральній площі смт Велика Новосілка. Після чого команда повинна відгадати місце яке зашифроване в загадці, доїхати до нього на велосипеді виконати завдання та отримати наступне.

Мета - відгадати всі точки квесту максимально швидко.

Кожен учасник буде відзначений, а найшвидша команда нагороджена.

Карантин не привід відмовляти собі в радощах. Бережіть себе та будьте здорові.