Підтримка медицини є одним з пріоритетних напрямків роботи в Великоновосілківській громаді тому цьому питанню приділяється максимум уваги.

Дата: 12.08.2021 09:55

Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА вручила 4 діткам з вадами слуху слухові апарати, які були придбані в межах Програми КП «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський центр первинної медико-санітарної допомоги» «Забезпечення дітей з інвалідністю технічними засобами на 2021 рік» прийнятої сесією.

«Такий слуховий апарат – це маленький комп’ютер, який дозволить дітям чути, адаптуватися до соціуму, отримувати інклюзивну освіту», - говорить селищний голова Людмила ПЕТРОВА.

Також прийнято Програму Великоновосілківської селищної ради з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданням медичної допомоги в КП «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2025 роки.

Виконання Програми дасть змогу:

- підвищити безпеку при наданні медичних послуг;

- зменшити інфекції, пов’язані з наданням первинної допомоги (ІПНМД) більше ніж на 30%;

- зменшити захворюваність на інфекційні захворювання серед пацієнтів, більше ніж на 30%;

- попередження передачі резистентних штамів бактерій та заощадить кошти, шляхом раціонального використання антимікробних препаратів з профілактичною та лікувальною метою;

- створити систему моніторингу та аудиту ефективності програми інфекційного контролю в комунальному підприємстві «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- посилити систему надання первинної медичної допомоги, шляхом якісної, пацієнторієнтованої допомоги.

Окрім цього з метою забезпечення Комунального некомерційного підприємства «Великоновосілківська центральна районна лікарня» кваліфікованими медичними кадрами було Затверджено Програму «Місцеві стимули в галузі охорони здоров’я на території Великоновосілківської селищної ради на 2021-2027 роки».

Основними завданнями Програми є:

- навчання абітурієнтів з залученням коштів місцевого бюджету;

- здійснення фінансування витрат на післядипломне навчання лікарів, які виявили бажання працювати в КНП «Великоновосілківська ЦРЛ»;

- сприяння забезпеченню медичного закладу високоспеціалізованими фахівцями;

- забезпечення доступності до кваліфікованої медичної допомоги, орієнтованої на інтегрованому підході до вирішення медико-санітарних потреб громадян, їх родин та громади в цілому.

На теперішній час по цій програмі Громада навчає двох абітурієнтів з подальшим працевлаштуванням в КНП «Великоновосілківська ЦРЛ»