Робота Інспекції з благоустрою на території населених пунктів Великоновосілківської селищної ради.

Дата: 19.08.2021 17:16

Основною метою інспекторів з благоустрою є здійснення ефективних і комплексних заходів утримання території Громади у належному стані санітарного очищення, зберігання об’єктів загального користування а також організацію належного утримання та раціонального використання будівель, Інженерних споруд, об’єктів природоохоронного оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення.

Сьогоді інспектори займалися вирішенням питань по виявленню несанкціонованих звалищ, зберіганню будівельних матеріалів біля садиб приватного сектору та іншими питаннями.