Підготовка до святкування Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України триває!

Дата: 20.08.2021 18:58

Добра традиція  напередодні великих свят  проводити роботи з благоустрою, упорядковувати та прибирати територію Громади. Сьогодні за ініціативи селищного голови Людмили ПЕТРОВОЇ у смт Велика Новосілка відбувся суботник, в якому взяли участь працівники селищної ради.

Великоновосілківська селищна рада дякує всім учасникам суботнику, хто не залишився осторонь та приєднався до цього заходу. Запрошуємо всіх небайдужих жителів громади взяти активну участь у належній підготовці до відзначення Дня Незалежності України, провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих і закріплених територій біля багатоповерхових будинків та приватного сектору, прибрати територію біля підприємств, установ, організацій. Нагадуємо й просимо жителів Громади долучитися до святкових заходів 23 серпня 2021 року які розпочнуться з 9:00 години ранку в смт Велика Новосілка, щоб підтримати символ національної єдності, честі та гідності, традиції державотворення, історії та сьогодення.

Безперечно, хотілося аби кожен житель підтримав ініціативу і доклав хоча б мінімум власних зусиль, щоб наша Громада стала набагато чистішою і охайнішою!