Національний Сорочинський ярмарок 2021

Дата: 20.08.2021 21:25

Національний Сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково – виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га під відкритим небом в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Ярмарок надзвичайно колоритно описаний в повісті генія світової літератури Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок»

18 серпня 2021 року розпочав свою роботу Національний Сорочинський ярмарок 2021. В церемонії урочистого відкриття на сцені садиби Хіврі взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, народні депутати України, представники урядових структур, дипломати, керівництво області, організатори ярмарку, герої гоголівських творів та сам Микола Гоголь.
Ярмаркова площа заповнена учасниками, ярмаркувальниками, численними музичними, танцювальними та пісенними колективами. Відразу після відкриття розпочали свою роботу Всеукраїнський фестиваль талантів «ЯРМАРКОВА ФЕЄРІЯ», конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» та Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».

В заході взяли участь 6 вокальних колективів та окремі виконавці закладів культури Великоновосілківської селищної ради. Компетентне та професійне журі Всеукраїнського Фестивалю народної творчості, які гідно оцінили та відзначили нагородами всі шість наших колективів та окремих виконавців. Дипломом лауреату третього ступеня Всеукраїнського дитячого Фестивалю народної творчості «Ярмариночка» нагороджено солістку Времівського СБК Вікторію Філіпенко; дипломами лауреатів ТРЕТЬОГО ступеня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» нагороджено вокальний ансамбль «Веселий настрій» Богатирського СБК, вокальний ансамбль «Берегиня» Шахтарського СБК та соліст Времівського СБК Сергій Лобов; дипломами лауреатів ДРУГОГО ступеня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» нагороджено народний театр народної пісні «Україночка» Времівського СБК та інструментальний ансамбль «Сувенір» Великоновосілківської музичної школи та солістка Шахтарського СБК Карина Книжникова; дипломами лауреатів ПЕРШОГО ступеня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» нагороджено народний вокальний ансамбль «Намисто» Великоновосілківського СБК, вокальний ансамбль «Терниця» Благодатненського СБК та солістку Времівського СБК Вікторію Васильконову.

Щиро дякуємо кожному учаснику наших колективів за віддані сили, витрачений час і чесні старання. Такий результат надовго порадує всіх нас.

Джерело: yarmarok.in.ua