«Обираємо майбутнє разом!»

Дата: 15.08.2021 08:15

Саме під такою назвою у Великоновосілківському районному центру зайнятості 12 серпня проведено загальнообласний захід, організований Донецькою обласною службою зайнятості. Цей захід було приурочено святкуванню Міжнародного дня молоді в Україні.

Під час заходу роботодавці мали можливість оперативно підібрати кадри, а пошукачі роботи знайти робочі місця з гідними умовами праці та заробітною платою.

Захід було організовано у 4-х локаціях:

В першій локації під назвою «Твоя кар’єра» представники роботодавців ФОП Кирилов Р.С., ФОП Мазченко О.О. ФОП Зубатенко М.В., ФОП Харасахал Є.Є. продемонстрували присутнім свої вироби та презентаційні матеріали.

В локації «Твоя можливість» пошукачів роботи ознайомлено з послугами щодо проходження професійного навчання , що надає служба зайнятості. Також до заходу долучились представники Великоновосілківського профліцею зі своїми презентаційними відеороликами.

Третя локація «Твій вибір» надала можливість безробітним особам скласти своє резюме та відвідати «віртуального роботодавця» для проходження співбесіди.

В локації 4 «Твій успіх» ФОП Кирилов Р.С. та ФОП Мазченко О.О.  презентували власний досвід в вирішенні питань працевлаштування молоді.

Також до заходу долучилась головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Ірина Арап.

Рекрутери центру зайнятості , за допомогою планшетів, ознайомили учасників заходу з Google-мапою вакансій та можливістю надіслати експрес-резюме. Також, безробітні прийняли участь в анкетуванні за для створення банку сучасного портфоліо кар’єрного просування в рамках проекту «Всеукраїнський кадровий резерв».