Результати конкурсної програми "Козацькі розваги" (серед найсильніших людей громади)

Дата: 24.08.2021 13:41

Вчора у смт Велика Новосілка зібралися найсильніші чоловіки Громади. На центральній площі селища о 16:00 Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА відкрила конкурсну програму "Козацькі розваги" (серед найсильніших людей громади)

Одразу 11 дужих богатирів приїхали до смт Велика Новосілка, щоб подарувати жителям селища свято сили та витривалості. Навіть спека не зупинила учасників змагань. Глядачі були у захваті, від цих дужих чоловіків, які піднімають бочки, штанги та навіть штовхають величезний автобус.

Фізична форма цих атлетів - гарний стимул, щоб зайнятися фізичною культурою, адже спорт дозволяє тримати в тонусі організм, вчить перемагати і зберегти здоров’я і довголіття.

Ці богатирі в буквальному сенсі підкорили серця глядачів своєю витримкою і вправністю!

А музичні вітання дарували глядачам творчі колективи Громади. Кожен учасник був відзначений, а переможці нагроджені.