Святкові заходи

Дата: 24.08.2021 17:53

В Великоновосілківській селищній раді в рамках святкування в Громаді Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України було організовано та проведено ряд заходів. Серед яких «Парад дитячого транспорту», «Парад наречених», «Парад бабусь» в якому міг прийняти участь будь-який мешканець Громади та флешмоб «Ім`я землі моєї -Україна»

Після чого на центральній площі смт Велика Новосілка на урочистостях з нагоди святкування Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА зі сцени привітала всіх мешканців Громади зі святами.

Та нагородила Почесними Грамотами та висловила Подяки від Великоновосілківської селищної ради:

1. ШАПОВАЛОВА Людмила Анатоліївна – інспектор відділу організаційної роботи, документування та контролю Великоновосілківської селищної ради

за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, участь у громадському житті Великоновосілківської селищної ради та з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

2. ЄГОРОВА Олена Олександрівна – начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради

за професіоналізм, самовідданість і вірність обраній справі, відродження, збереження та розвиток культури рідного краю та з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

3. Молодіжний центр «Нові горизонти» (селище Роздольне)

за активну життєву позицію, новаторські ідеї, творчий підхід, організацію святкових заходів та з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

4. Творче об`єднання «Натхнення»

за значний внесок у збагачення культурно-мистецької спадщини Громади, високу професійну майстерність, сумлінну працю та з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

5. Сімейна пара Марченко

З нагоди святкування 30 річниці сімейного життя та святкування 30-ої річниці Незалежності України.

Бажаємо вам стабільного достатку, щедрих подарунків від долі та великих можливостей від життя. Хай не зітреться, не зблякне і не втратить своєї фортеці та сили перли вашої любові!

6. ЄФИМОВА Олена Олександрівна

З ювілейним тридцятиріччям Дня народження та з нагоди святкування 30-ої річниці Незалежності України.

Бажаємо високої швидкості в досягненні цілей, яскравого світла щастя в душі, високої позначки достатку в житті в неймовірної удачі кожен день.

Всіх жителів та гостей Громади чекав святковий концерт «Україна святкова в піснях», святкова дискотека та святковий салют.