Про внесення змін та доповнень до рішення Великоновосілківської селищної ради «Про бюджет Великоновосілківської селищної територіальної громади на 2021 рік» ДЕТАЛЬНО

Дата: 25.08.2021 15:03

І. Враховано у складі бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (на підвищення кваліфікації педагогічних працівників  та проведення супервізії) у сумі 192300 грн.

ІІ. Враховано у складі бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади субвенцію на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у сумі 1097029 грн.

ІІІ. Збільшено річні планові призначення на придбання контейнерів для сміття у сумі 34700 грн. за рахунок спрямування залишку коштів спеціального фонду бюджету (екологічний податок).

ІV. Збільшено річні планові призначення за рахунок зменшення (перерозподілу) інших планових призначень у зв’язку з економією, на наступні витрати:

1. По Великоновосілківській селищній раді.

- на обслуговування мереж вуличного освітлення сіл та селищ селищної ради - 49500 грн.;

- послуги  з обрізки  та розпилу аварійних дерев - 54105 грн.;

- послуги з благоустрою сіл – 99800 грн.;

- послуги з прибирання сміття на стихійних та несанкціонованих звалищах на території сіл селищної ради – 149700 грн.;

- виготовлення ПКД по об’єкту «Рекультивація стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищ - 100000 грн.;

- послуги з покосу трави, підмітання вулиць і місць відпочинку, з вивезення сміття – 136654 грн.;

- на придбання бензину для службових авто – 49900 грн.;

- придбання виготовлених бюлетенів та інформаційного матеріалу для проведення громадських слухань щодо обговорення кандидатур на посаду старост та придбання дезінфікуючих засобів – 30000 грн.;

- ремонт тротуару по вул.Центральна смт.Велика Новосілка (від ЦДЮТ до провулку Аграрний) - 250000 грн.;

- на проведення грошової оцінки доріг комунальної власності для взяття їх на баланс по справедливій ціні - 49000 грн.

2. По службі у справах дітей Великоновосілківської селищної ради на співфінансування виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення на придбання житла для 2 осіб з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 23 років до 35 років у сумі 274257 грн.

3. По управлінню освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради:

- на придбання мийки для Розливеньського ЗЗСО І – ІІІ ст. - 6000 грн.;

- на придбання протигазів для закладів освіти– 49000 грн.;

-  на придбання канцелярських товарів, запчастин та поточний ремонт службового авто – 10000 грн.;

- поточний ремонт котельної ЗДО №1 ясла-сад Сонечко Велика Новосілка – 199000 грн.;

4. По відділу соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради на придбання вугілля КУ "Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоновосілківської селищної ради "Турбота" у сумі 199000 грн.