КП Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський стадіон «Колос»

Дата: 26.08.2021 08:12

В КП Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський стадіон «Колос» працюють десять тренерів на території Великоновосілківської селищної та Комарської, Старомлинівської сільських рад з відділень;

- відділення з дзюдо - Косарєв О.В.,Чекубашев А.Л., Гусєв С.В;

- відділення з легкої атлетики - Паньков В.В., Тріщова О.В., Шемяков Д.А.;

- відділення з футболу - Хоменко С.О., Краснокутський С.П., Лаврушко О.С.;

-  відділення з вільної боротьби - Черабай Ф.Д.

Діють секції з таких видів спорту:

Дзюдо

Дзюдо - це не просто боротьба, це філософія, згідно з якою боєць повинен бути наполегливим, мужнім, скромним, поважати інших людей. У дзюдо цінуються найкращі якості людини: ввічливість, сміливість, щирість, рішучість, спостережливість і почуття міри.

У наш час дзюдо - один з найпопулярніших видів боротьби в світі. В Японії дзюдо займається близько 8 мільйонів чоловік, а в цілому в світі - близько 20 мільйонів. Дзюдо цінують дорослі люди за можливість підтримувати фізичне здоров'я і бадьорість духу. Дітей відправляють вчитися дзюдо, щоб виховати силу духу, прагнення до перемоги, повагу і справедливість. До того ж, батьки не бояться за дітей, тому що ця боротьба абсолютно безпечна.

В якості основних принципів дзюдо виділяють три: мінімум енергії, максимум ефективності, взаємне забезпечення благополуччя. Ці принципи можна використовувати не тільки в бою, а й у житті, завдяки чому дзюдо цінується не тільки у професійних спортсменів, а й у звичайних людей.

Тренер Косарєв О.В.

Тренування проводяться в залі боротьби Великоновосілківського СБК, у двох спортивних групах з загальною кількістю вихованців – 24.

Тренер Чекубашев  А.Л.

Тренування проводяться в спортивному залі КП Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський стадіон «Колос», у чотирьох спортивних групах з загальною кількістю вихованців – 54.

Тренер Гусєв С.В.

Тренування проводяться  в спортивному залі Багатирського ЗЗСО, у двох спортивних групах з загальною кількістю вихованців – 24.

Легка атлетика

Тренер Паньков В.В.

Тренування проводяться в спортивному залі Великоновосілківського ЗЗСО №2, у двох спортивних групах з загальною кількістю вихованців - 24.

Тренер Тріщова О.В.

Тренування проводяться в спортивному залі Новопетриківського ЗЗСО, у двох спортивних групах з загальною кількістю вихованців - 30.

Тренер Шемяков Д.А.

Тренування проводяться в спортивному залі Старомлинівського ЗЗСО №2, у двох спортивних групах з загальною кількістю вихованців - 30.

Тренер Хоменко С.О.

Тренування проводяться на стадіоні,та в спортивному залі Шевченківського ЗЗСО, у двох спортивних групах з загальною кількістю вихованців - 30.

Тренер Краснокутський С.П.

Тренування проводяться на майданчику та в спортивному залі Краснополянського ЗЗСО, у двох спортивних групах з загальною  кількістю вихованців - 30.

Тренер Лаврушко О.С.

Тренування проводяться на майданчику та в спортивному залі Старомлинівського ЗЗСО №1, в одній групі з загальною кількістю вихованців - 18.

Вільна боротьба

Тренер Черабай Ф.Д.

Тренування проводяться в спортивному залі Краснополянського ЗЗСО, у двох спортивних групах з загальною кількістю - 24.