У Великоновосілківському районному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу

Дата: 26.08.2021 09:56

19 серпня православні відзначають Преображення Господнє - другий Яблучний Спас, який також називають святом перших плодів, саме сьогодні у Великоновосілківському районному центрі зайнятості пройшло засідання жіночого клубу “Жінка на всі 100 %”.

Начальник відділу активної підтримки безробітних розповіла про роль жінки к суспільстві, в інтерактивній формі спільно з учасниками визначали помилки та перешкоди при пошуку роботи, активно обговорювали варіанти виходу із складних ситуацій, аналізували ринок праці та з’ясовували гендерні аспекти у пропозиціях роботодавця та професіях. Кожна учасниця змогла визначити свій тип побудови кар’єри та шляхи реалізації з визначенням кроків та часового планування.

Наприкінці заходу учасниці отримали інформаційно-консультаційні матеріали.