Великоновосілківський районний центр зайнятості інформує!

Дата: 26.08.2021 09:56

Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі, послуг (12%); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (44%) та найпростіших професій (26%).

Проблемою сучасного ринку праці залишається нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці,  в тому числі для молоді.

Станом на 1 серпня 2021  року послугами центру зайнятості скористалися  1908 громадян, з них статус безробітного мали 1684 особи.

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець липня  становила 614 осіб, з них отримувачів допомоги по безробіттю  507 осіб.

Кількість вакансій у базі даних Великоновосілківського районного центру зайнятості становила 6 одиниць.

У середньому на одну вакансію претендувало 102 особи, у тому числі серед працівників торгівлі та сфери послуг – 127 осіб; серед осіб без спеціальної підготовки – 119 особа;  серед робітників з обслуговування технологічного устаткування –  115 осіб.

У звітному періоді отримали роботу 736 осіб, з них 675 зареєстрованих безробітних, що на 120 безробітних  більше, ніж у відповідному періоді 2020 року.

Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру –  252 особи; проходили професійне навчання –  337 осіб.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець липня становив 7,4 %.

Рівень зареєстрованого безробіття по громадах:

Великоновосілківська – 9,4 %;

Комарська – 4 %;

Старомлинівська – 6,5 %.

Рівень безробіття в Донецькій області серед робочої сили віком 15 років і старше, згідно даних експрес-випуску Головного управління статистики у Донецькій області, у I кварталі 2021 р.  становив 15,8%, а серед осіб у віці 15–70 років  –  15,9%.

Рівень безробіття в Україні серед робочої сили віком 15 років і старше  у I кварталі 2021 р.,  згідно даних експрес-випуску Державної служби статистики, становив 10,4%, а у віці 15–70 років – 10,5%.