Дата: 30.08.2021 16:49

Великоновосілківською селищною радою оголошуються громадські слухання щодо обговорення кандидатур на посаду старост старостинських округів:

- Багатирського старостинського округу з центром в селі Багатир, що складається з сіл: Багатир, Зелений Кут, Новоукраїнка, Олексіївка.

- Зелененопільського старостинського округу з центром в селі Зелене Поле, що складається з сіл: Зелене Поле, Новопіль, Новосілка.

- Костянтинопільського старостинського округу з центром в с. Костянтинопіль, що складається з сіл: Костянтинопіль, Улакли, Розлив;

- Роздольненського старостинського округу з центром в с-щі Роздольне, що складається з селищ: Роздольне, Одрадне;

- Старомайорського старостинського округу з центром в с. Старомайорське, що складається з сіл: Старомайорське, Макарівка, Рівнопіль, Сторожеве та селища Урожайне;

- Шахтарського старостинського округу з центром в с.Шахтарське, що складається з села Шахтарське та селищ: Золота Нива, Ясна Поляна, які пройдуть з 14 вересня 2021 року по 16 вересня 2021 року.

Прийом заяв від кандидатів на посаду старости старостинських округів Великоновосілківської селищної ради проводиться відділом організаційної роботи, документування та контролю Великоновосілківської селищної ради за адресою: смт Велика Новосілка, вул.Пушкіна, будинок 32 з 31 серпня 2021 року по 03 вересня 2021 року включно.

Кандидатами на старосту вважаються громадяни України, які особисто подали на ім’я селищного голови відповідну заяву. До заяви, в обов’язковому порядку, додається автобіографія, копія паспорта громадянина України та згода на проведення консультацій з громадськістю. До заяви також можуть бути додані інші документи, які кандидат на посаду старости вважає за потрібні.

Довідки за телефоном: (06243)21355

Адміністрація селищної ради