УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 31.08.2021 16:00

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло КИРИЛЕНКО урочисто вручив ключі від нового шкільного автобусу Великоновосілківському селищному голові Людмилі ПЕТРОВІЙ.

На виконання розпорядження КМУ від 16 грудня 2020 року № 1570 р «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році та перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2020 рік», рішенням сесії Великоновосілківської селищної ради від 28.05.2021 № 8/9-584 на умовах спів фінансування були виділені кошти обласному бюджету Донецької області на придбання шкільного автобусу, у тому числі обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами у сумі 462500 грн. Департаментом освіти Донецької ОДА була здійснена закупівля шкільного автобусу.